İMALAT1- ENTEGRE ÜRETİM HATTI:
Ürünlerimiz, hammaddeden bitmiş ürüne kadar dikey entegre üretim özelliğine sahiptir.
Sektör lideri pazara giriş yanıt süreleriyle son derece çevik ve rekabetçi olmamızı sağlar.

2- GENİŞ KAPSAM:
Hizmetimiz Asyalı, Avrupalı, Kuzey Amerikalı, Güney Amerikalı üreticileri kapsamaktadır, 
Pardus Radyatör sizin tek çözüm sağlayıcı ortağınızdır.

3- AR-GE ÇÖZÜMÜ:
Otomotiv soğutma alanında 40 yılı aşkın birleşik deneyime sahip şirket içi, mühendislik, araştırma ve geliştirme uzmanlığı.
Uzmanlarımız, OEM ve özel proje gereksinimlerinizi gerçeğe dönüştürmek için hızlandırılmış çözümler sağlar.

4- HIZLANDIRILMIŞ TESLİMAT:
Global Dağıtım merkezimize sahibiz ve buradan tüm organizasyonu yönetiyoruz. Küresel lokasyonumuz, kaliteli ürünler ve hızlı teslimat sağlayarak tüm birincil otomotiv parça pazarlarına hizmet vermektedir.

5- KESİNTİSİZ KALİTE KONTROL:
Tamamen TS16949 ve IATF16949 Kalite Yönetim Sistemine uyumluyuz. Üretim sürecimiz, geliştirme ve inşaat döngüsü boyunca endüstri tarafından tanınan QA / QC kalite kontrol metodolojisini ve testlerini kullanmaktadır.

6- DUYARLI HİZMET:
Çok dilli satış ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz hafta içi sorularınıza yanıt verir. Pazar demografiniz için doğru ürünü seçmenize yardımcı olmak için tam olarak eğitilmiştir.

Tüm ürünlerimiz orijinal üreticinin ekipman standartlarını karşılar veya aşar. Üretici düzeylerini aşan testlerle ürünlerimizi OEM örnekleriyle karşılaştırıyoruz.
Özel malzemeler kullanarak gereksinimlerinize ve yükseltilmiş teknik özelliklere göre inşa etmemizi sağlayan özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.
Tam alüminyum ve kompozit alüminyum üniteler de belirli pazarlar için uygulamalarda mevcuttur.